Dlaczego Komatsu?

 

 

 

 

 

Komatsu Forklift zawsze reprezentował istotny segment przemysłu wózków w sensie jakości wydajności i dbania o środowisko.
Doświadczenie uzyskane w historycznej fabryce Tocichi w Japonii zostało podzielone między inne centra produkcyjne, aby uzyskać jednorodność w zastosowaniu i procedurach, która nie jest analogiczna na całym świecie. Rozwój produktu dokonywany jest za pomocą najbardziej wyszukanych trójwymiarowych technologii CAD oraz długich sesji badawczych zarówno w laboratoriach jak i wyposażonych obszarach, gwarantujących wysokie standardy jakości zaczynając od produkcji pierwszego wózka.

Certyfikaty ISO9001-2000 zapewniają naszym klientom oraz naszej sieci usługowej i sprzedaży pewność
jasnej przedsiębiorczości z zapewnieniem identyfikalności produktu: certyfikat ISO14001 gwarantuje ochronę środowiska oraz ciągłe poszukiwanie procesów produkcyjnych dążących do zwiększenia możliwosci recyklingu produktu.

Koncepcja Globalnej Jakości odnosi sie również i przede wszystkim do serwisu i rozleglej sieci sprzedawanych produktów: sieć serwisowa Komatsu Forklift jest w stałym kontakcie ze spólka macierzystą poprzez nowoczesne technologie komputerowe, a analiza nieprawidłowości przez zespól techników i projektantów pozwala na podejmowanie natychmiastowych i definitywnych rozwiązań.

Klient Komatsu Forklift może liczyć na jedną rzecz, która nie wszyscy posiadają: doświadczenie w konstruowaniu produktów, które zawsze wyprzedza czas pozostawiajac produkt niezawodnym – umacnianym przez lata.

LEMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. dealer firmy Komatsu, zdobył wiele nagród i wyróżnień m.in.

  • I miejsce w prestiżowym konkursie "Sztaplar Show 2005" na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w kategorii do 2 ton udźwigu.
  • Tytuł MISTRZA "Sztaplar Show 2005" za zwycięstwo w VI pokazie wózków widłoweych "Sztaplar Show" w kategorii wózków o udźwigu do 2,5 tony.Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3