Wózki widłowe elektryczne

Wózki widłowe elektryczne o udźwigu nominalnym od 1200kg do 3000kg (trzykołowe i czterokołowe). 

 

** OFERTA WÓZKÓW ELEKTRYCZNYCH - zobacz...KOMATSU poleca wózki widłowe elektryczne, posiadające silniki tradycyjne z niezależnymi układami kontroli prędkości obrotowej co polepsza manewrowość wózka, zmniejsza promień skrętu i zapewnia większą stabilność.

Wózki te posiadają możliwość elektronicznego programowania funkcji i wydajności pracy.

Doskonale zaprojektowana scentralizowana deska rozdzielcza dzięki dobrze widocznym wskaźnikom poziomu naładowania baterii, prędkościomierza, licznika motogodzin i kontrolek ostrzegawczych znacznie usprawnia pracę operatora.


SERIE AM-2R, AE-2R - 1.2 DO 2.0 TON

 

Maszyny serii AM-2R i AE-2R są bardzo zwarte, łatwe w użytkowaniu i wymagają małej konserwacji: idealny partner dla firmy, która szuka maksymalnej wydajności i dochodowości.

Przednia oś cechuje się dwoma osobno wzbudzanymi silnikami elektrycznymi 4kW zapewniającymi wysoki poziom momentu obrotowego w celu zapewnienia elastyczności w czasie pracy w ograniczonych pomieszczeniach. Osie sterowania nie tylko zapewniają precyzyjne manewrowanie ale również oferują lepszą stabilność wózków AE-2R na długich podjazdach i zredukowany promień skręt w serii AM-2R. Przełącznik ciśnienia na kierownicy obsługuje wspomagane kierowanie.

Logiczny system z technologią CAN-BUS korzysta z serii czujników i kontrolek aby określić warunki dynamiczne wózka oraz interweniować w razie konieczności przez zastosowanie regeneracyjnego hamulca bezpieczeństwa, aby uniknąć przyspieszenia wózka w czasie skrętu.

Urządzenie sterujące trakcji mogą być obsługiwane poprzez albo dźwignię albo podwójny pedał, do wyboru jest tradycyjna hydrauliczna dźwignia proporcjonalna z czujnikami REED lub wygodny joystick z włączoną kontrolą kierunku jazdy.

Komfort na pokładzie jest zapewniony poprzez czytelny wyświetlacz z prostymi funkcjami, ergonomiczne rozmieszczenie głównych urządzeń sterujących i standardowe Grammer MS G20. Dodatkowo do licznika roboczogodzin i wskaźnika naładowania baterii, wyświetlacz zawiera również system samo-diagnozowania funkcji, który wykorzystuje serię lampek ostrzegawczych oraz kod informujące operatora o wszelkich niesprawnościach lub błędnych operacjach.

Asortyment masztów FV, FFV i TFV - są one najlepsze w zakresie widoczności, sztywności i precyzji. Wysokość podnoszenie od 3.3 do prawie 7 metrów, utrzymuje wysoką wydajność resztkową (minimalną) , kiedy korzysta się z przesuwnika bocznego. Silnik pompy 9 kW zapewnia szybkie podnoszenie.

Komora akumulatora jest dostępna przez serię łatwych manewrów i oferuje wydajność pomiędzy 300 do 750Ah szczególnie w modelu FB15 (M)G, w którym komora akumulatora jest wystarczająco wysoka, aby umieścić baterię 680Ah gwarantującą perfekcyjny mix zręczności i wytrzymałości.

Układ hamulcowy składa się z:

  • Sterowanego logicznie układu przeciwprądowego sterowanego przez zwolnienie pedału przyspieszenia lub wstecznego,
  • Pedału hamulca hydraulicznego,
  • Hamulca parkowania mechanicznego.


Wózki są bardzo dostosowane do potrzeb klienta poprzez dostępność następujących głównych opcji:

  • Joyskick,
  • 4 różne konfigurajce kabiny,
  • Wersja chłodnicza,
  • Hydraulika 4-way,
  • Układ oświetlenia,
  • Różne typy opon,
  • Zintegrowany sideshift.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
 

 

 

 


SERIA BE-2R - 2.0 DO 3.0 TON

 

Seria BE-2R została zaprojektowana jako niezawodny i elastyczny partner w zastosowaniach o dużej intensywności z wydajnością do 3 ton z środkiem ciężkości 500mm.

Mózgiem wózka jest nowoczesny 3-fazowy regulator (AC) z baterią 80 Volt z wydajnością 350Ah. Nowa jednostka logiczna, która oferuje szeroki zakres wyboru reguluje trójfazową architekturę. Nie mniej niż cztery poziomy profili programujących uwzględniają osobisty, ekonomiczny, normalny & wykonanie podczas kiedy oferuje się trzy rodzaje funkcji podnoszenia, osobistą, ekonomiczną, wykonanie.

Nowy 14 kw silnik trakcyjny oferuje dynamiczne osiągi w porównaniu do poprzedniego modelu, a zatem lepszą zręczność dzięki stałemu i silnemu przyspieszeniu oraz hamulcowi regenerującemu, który powoduje, że hamulce mechaniczne są faktycznie zbędne.

Do przodu/wstecz może być wybierane poprzez dźwignię umiejscowioną po lewej stronie kolumny kierowniczej lub poprzez podwójny pedał. W obu przypadkach regulator zapewnia szybką i łagodną reakcję, nawet z kruchymi ładunkami.

Nowy bardzo czytelny wyświetlacz jest łatwy w użyciu, co daje operatorowi możliwość ustawienia wózka na najwyższej prędkości według wybranego programu, w ten sposób unikając zbędnego manipulowania. Wyświetlacz LCD również pokazuje poziom naładowania baterii i kody błędnego funkcjonowania w celu zastosowania natychmiastowych działań korygujących.

Kabina operatora posiada nowe pozycje przycisków bezpieczeństwa, które teraz są dostępne z zewnątrz wózka a komfort operatora w przestrzeni dach & podłoga idzie w parze z przesuwną kolumną kierowniczą. Nasz wysoka jakość siedzeń uwzględnia wiele regulacji ( Grammer MSG 12 i 20 w opcji), które można dostosować się do najbardziej wymagających operatorów! Metalowe pokrywy baterii na naszych modelach zapewniają wytrzymałość, trwałość i większą solidność.

Hydrauliczne urządzenia sterujące uległy pewnym radykalnym zmianom. Podnoszenie jest kontrolowane poprzez potencjometr działający na obrotach silnika pompy podczas kiedy przełączniki Reed monitorują inne funkcje. Rezultat - zwiększona niezawodność, obniżona strata mocy i emisja hałasu. W opcji dostępny jest joystick, który doceniany jest za swoją ergonomię i komfort operatora usprawniając wydajność.

Nasze maszty FV, FFV oraz TFV są dostępne z sideshift (przesuwnik boczny) osiągając wysoką wydajność rezydualną/resztkową do prawie 7000mm wysokości. Widoczność wideł jest doskonała a sztywność strukturalna pozwala na łatwe pozycjonowanie ładunków. Dwa silniki pomp 12kw i 19kw zapewniają dobre osiągi i są bardziej zaawansowane niż w innych wózkach w swoim przedziale.

Dodatkowo do tych specyfikacji, standardowe wózki wyposażone są w bardzo elastyczne opony, wspomaganie kierownicy, alarm wycofywania, trzeci zawór i dźwignię hydrauliczną, siedzenie Grammer MSG12 oraz 4 walcowy wózek wideł.

Wózki posiadają wykaz opcji dla klienta:

  • Siedzenie Grammer MSG20 i tapicerkę z imitacji skóry,
  • Joystick,
  • 4 różne typy kabin,
  • Opcja chłodnicza,
  • 6 rolkowy wózek wideł,
  • Czwarty zawór i dźwignia hydrauliczna,
  • Opcje oświetlenia,
  • Opcje opon.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wózków widłowych elektrycznych, które są doskonałe do wszelkich prac transportu wewnętrznego. Proponujemy wózki widłowe nowe oraz używane w różnych modelach oraz duży wybór części zamiennych do wózków widłowych.

 

powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3