Bogata oferta nowych i używanych wózków widłowych

obrazek

LEMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo rodzinne, które powstało w 1994 roku i działa wyłącznie z wykorzystaniem polskiego kapitału.

Firma jest jednym z liderów w zakresie serwisu, sprzedaży i wynajmu wózków widłowych najlepszych marek i producentów, takich jak: KOMATSU, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISGI, JCB itd. Oferujemy wozki widlowe różnych typów: wózki magazynowe, wózki widłowe spalinowe, wózki widłowe elektryczne, a ponadto najwyższej jakości części zamienne do wózków widłowych. W ciągłej sprzedaży mamy nowe wózki widłowe niezbędne w transporcie wewnętrznym w wielu branżach. 

Nasze przedsiębiorstwo jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych firm na polskim rynku w branży wózków widłowych. Duża elastyczność sprzedażowa w kontaktach z Klientem oraz bogaty wybór oferowanych wózków widłowych – to gwarancja naszego sukcesu. W ofercie mamy wózki widłowe z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, wózki widłowe elektryczne oraz z napędem diesla. Około 30% sprzedaży do wózki widłowe nowe, pozostałą część stanowią urządzenia używane. 

Oprócz sprzedaży i wynajmu wózków widłowych, spółka oferuje pełne remonty maszyn. Posiadamy zakład remontowo-naprawczy, którym wykonywane są naprawy każdego typu: od niewielkich, drobnych po remonty kapitalne, które obejmują również remonty silników. 

Wózki widłowe, które przechodzą remont w naszej firmie, są często kierowane do sprzedaży. Każdy wózek widłowy po remoncie jest objęty gwarancją (posiada kartę) ważną nawet przez 24 miesiące. 

Prowadzony przez naszą firmę serwis wózków widłowych działa zgodnie z najwyższymi standardami. Wózki widłowe poddawane są naprawie przez zespół doświadczonych fachowców dopasowujących się do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Poszczególne osoby z obsługi serwisowej oraz warsztatu naprawczego posiadają kompleksowe przeszkolenie przeprowadzone przez pracowników Urzędy Dozoru Technicznego oraz uprawnienia konserwatorskie UDT. Nasza spółka znajduje się w czołówce dystrybutorów wózków widłowych w Polsce w zakresie spełnienia wymogów Unii Europejskiej. Od 2003 roku firma jest dealerem KOMATSU – jednego z topowych producentów wózków widłowych, którego urządzenia cieszą się niesłabnącym powodzeniem i osiągają duży procent udziału w rynku krajowym.

Ofertę firmy wzbogaca sprzedaż części do wózków widłowych różnych typów – Klientom proponujemy usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Ponadto posiadamy największy pod względem ilości maszyn skład celny wózków widłowych, paletowych ręcznych oraz części zamiennych do wózków widłowych. 

W spółce zatrudnieni są handlowcy i sprzedawcy, którzy działają na terenie całego kraju. Sprzedaż i dystrybucja wózków widłowych prowadzona jest w kilku oddziałach firmy. Zarząd Spółki cały czas rozbudowuje pion handlowy, a tym samym zwiększa liczbę oddziałów i powiększa sieć dystrybucji wózków widłowych. Rozwojowi ulega też sprzedaż eksportowa. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Udzielamy wszelkich porad technicznych, jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów i firm współpracujących. 

Zapoznaj się z bogatą ofertą nowych oraz używanych wózków widłowych różnych typów (wózki widłowe elektryczne, wózki widłowe spalinowe oraz wózki magazynowe) oraz z ofertą części zamiennych do wózków widłowych. Pamiętaj, że oferujemy zarówno sprzedaż jak i wynajem wózków widłowych. Działamy na terenie Warszawy i wielu innych miast w całej Polsce.


Powrót

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3